top of page

KULE TİPİ AZOT JENERATÖRÜ

Kule Tipi PSA Nitrojen Jeneratörleri yüksek azot tüketimi olan işletmeler için tasarlanmıştır. Ağır çalışma koşullarına uygun imal edilirler.

Düşük Enerji Tüketimi

PSA Nitrojen Jeneratörleri dizaynının temelinde minimum enerji ile maksimum kapasitede üretim yapabilme kabiliyeti bulunmaktadır. Bu dizayn esası ile şu an en verimli olma özelliğini korumaktadır.

Yüksek Güvenilirlik

Birinci sınıf bileşenler, paslanmaz çelik proses borulama ve vana gövdeleri, ağır şartlarda çalışmaya uygun yapıda PLC ile donatılmıştır.

 

Kolay Filo Yönetimi

Tüm model yelpazesi için aynı bileşenler sayesinde çok çeşitli yedek parça stoku bulundurmanıza gerek yoktur. Bu durumu ile bakım kolaylığı sağlar.

 

Güvenlidir

Güvenlik GENATEK için temel hedeftir. PED 97/23/CE veya ASME Sec sertifikasyonları ile PSA Nitrojen Jeneratörlerinin ürün güvenliği garanti edilir . VIII, Div. 2.

Dayanıklıdır

Tüm PSA Nitrojen Jeneratörleri müşteri tarafından talep edilen azot miktarının üretimini garanti altına almak için zor koşullarda bile çalışabilme ayrıcalığına sahiptir.

psa-nitrojen-jeneratörü

Sabit azot saflığını garanti eder. ( Gaz tahliye modülü ile birlikte)

Kule tipi azot jeneratörlerinde olduğu gibi üretilen gazı doğrudan ürün tankına göndermez. Modüler Azot Jeneratöründen çıkan gaz öncelikle karışım gaz tankına gider. Karışım gaz tankında Modüler Azot Jeneratörüne geri döner. Karışım gaz tankındaki saflık sürekli olarak ölçülür. Saflık istenilen değerde veya üzerinde ise, gaz ürün tankına gönderilir. Saflık istenilen değerin altında ise, gaz atmosfere atılır veya farklı uygulamalarda ek basınçlandırma sistemi ile kuru hava tankına gönderilir. 

Besleme Hava Basıncı = 7,0 bar (g)

Azot Çıkış Basıncı = 6,0 bar (g) 
Azot Çiğ Değeri= <-40 ° C

DİKKAT: Yukarıdaki tabloda akış oranları kolaylıkla iki-üç veya daha fazla katına çıkarılabilir.

Besleme Hava Basıncı = 10,0 bar (g)

Azot Çıkış Basıncı = 8,0 bar (g) 
Azot Çiğ Değeri= <-40 ° C

DİKKAT: Yukarıdaki tabloda akış oranları kolaylıkla iki-üç veya daha fazla katına çıkarılabilir.

Boyutlar ve Ağırlık

bottom of page