top of page
Hakkımızda
Değerlerimiz
Kalite
Misyon & Vizyon
Prensipler

HAKKIMIZDA

Biz; endüstriyel, tıbbi sektörde faaliyet gösteren dinamik, yenilikçi, güvenilir, teknolojik ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan çok uluslu bir şirketiz !

Teknik ve tecrübe unsurlarını bir arada tutarak üstlendiğimiz projelerde başlangıcından sonlandırılmasına kadarki süreçte mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışırız. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye ödün verilmez kalite yaklaşımıyla hizmet verirken her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedeflemekteyiz.

 

Farklı alanlarda aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde başarıyı hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.

Kabiliyetlerimizin ve  zeka gücümüzün dünyada öncü olması için sürekli kendimizi yeniliyoruz. 

Genatek Misyon ve Vizyonu

Tüm faaliyetlerimizin arkasında güven yatıyor; ürünlerimizi kalite standartlarına birebir uygun ve teslimat şartlarına bağlı kalarak müşterilerimize yıllardır aynı prensiple sağlamaktayız. Bu birikimin zamanla güveni getirdiğine inanıyoruz.

Ana hedefimiz, şeffaflık ve güvenilirliğe dayalı uzun vadeli profesyonel ilişkiler kurmak ve bu ilişkileri canlı tutmaktır.

Son derece yetenekli profesyonellerden oluşan ekibimizle, müşterilerimize uygun azot veya oksijen jeneratörleri geliştirmek, tasarlamak ve gerekli olan tüm özel ihtiyaçları dikkate alarak çözüm üretmek üzere buradayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, özel ihtiyaçlar için doğru seçimi yapmak, yeni teknolojileri ürünlerimize yansıtmak temel anlayışımızdır.

Kullanım amacı ve ortam koşullarını dikkate alarak müşterilerimizin minimum bakım ve işletme maliyeti ile maksimum verimi elde edebileceği sistemleri önermekteyiz.

Genatek Prensipleri

GENATEK entegre edilmiş detaycı bir sistem ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Daha fazla bilgi için, lütfen bize doğrudan ulaşın.

Kalite Güvence Politikası
Çevre Politikası
Genel İş İlkeleri
Müşteri Memnuniyeti

Genatek Değerleri

Etik Ticaret

Saygı

Sosyal Sorumluluk

İstihdam Yaratımı

Kalite

97/23/EC

93/42/EC

ISO9001:2008 DNV

ISO13485:2004 DNV

ISO14001:2004 IQNET

ISO14001:2004 RINA

EMAS

TS 12426

bottom of page